Geodeta Buczkowice
Świetny Geodeta - Doświadczenie w prowadzeniu renomowanych firm - działaj razem z nami!

Czym kierować się przy wyborze geodety?

Geodeta – specjalista od pomiarów, osoba bez której nie ruszymy z budową. Specjalista od tyczenia budynków, ekspert od podziałów nieruchomości. Niezastąpiony w trakcie starań o pozwolenie na budowę. Tylko jak wybrać właściwego specjalistę, który szybko i solidnie wykona zlecenie?

Najlepiej wybierać na podstawie opinii. Zobacz zatem wykaz miejscowych geodetów i rozpocznij rozpytywanie wśród rodziny, znajomych, sąsiadów. Poszukaj również w internecie. To ostatnie źródło jest obecnie nieodzownym elementem poszukiwań. Wyszukiwarka powie nam wszystko na temat działalności niemal każdego podmiotu.

Informacje dostępne są w katalogach firm, na forach internetowych, jeżeli jakiejś opinii nie możemy znaleźć można pomyśleć o założeniu nowego wątku na jakimś lokalnym forum. Przy obecnym dostępie do internetu nie ma rzeczy niemożliwych. Coraz więcej firm zaczyna także prowadzić fanpage firmowy, w którym również możemy zasięgnąć opinii na temat oferowanych usług.

Wybierając geodetę warto zwrócić uwagę na zakres jego uprawnień. W przypadku budowy domu, niezbędny będzie specjalista posiadający uprawnienia z pierwszego i drugiego zakresu, czyli uprawnienia sytuacyjno wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne oraz z zakresu rozgraniczania i podziału nieruchomości i sporządzanie dokumentacji prawnej, jak również wykonywania wyrysu z ewidencji gruntów.

Kolejna istotna rzecz, to znajomość terenu. Geodeta działający na danym obszarze będzie wiedział o np. niedawno dokonanych zmianach w instalacjach podziemnych, które nie zostały jeszcze naniesione na mapy. dzięki temu możemy uniknąć wielu problemów w trakcie inwestycji.

Oczywiście to tyle nieliczne aspekty, które mogą nam pomóc przy wyborze geodety. Dla wielu osób głównym kryterium wyboru nadal pozostaje cena, a nie posiadane doświadczenie.

wpid-geodezja-w-miastach-takich-jak-lodz-10bb2823a7cc1ace5ded1b721746a450


Geodeta Buczkowice - Geodezja nr 1 na Śląsku

Jesteśmy firmą geodezyjną z doświadczeniem. Opinie o nas w Internecie: "Geodeta precyzyjny", "są terminowi". Ludzie chwalą nas za to że można się łatwo porozumieć i dopasować naszą pracę względem innych działań podejmowanych na budowie. Nam możesz zaufać, ponieważ jesteśmy na rynku od 15 lat i wiemy jak to robić.